12 kwietnia 2023 08:07
Waldemar Nowak INFOAUDIO.PL Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

JBL: Architectural - 4 serie głośników instalacyjnych na wszelkie okazje

Zwiastuny nowych serii głośników do zabudowy JBL pokazał jesienią ubiegłego roku na Audio Video Show, natomiast z szerszą ich prezentacją postanowiłem wstrzymać się do wiosny.
Tak więc, jeśli myślisz o remoncie generalnym lub budowie własnego domu to najlepszy moment, by pomyśleć również o wykorzystaniu nagłośnienia ukrytego w ścianach i sufitach – nie zajmuje miejsca, gra wyśmienicie, a i małżonka będzie zadowolona. 
Głośniki JBL Architectural obejmują cztery serie: JBL B, JBL Stage, JBL Studio 2 i JBL Studio 6.


JBL Studio 6

[img:2]JBL Studio 6 – najwyższa seria Architectural dedykowana kinu domowemu

Info dystrybutora: Technologia falowodowa High Definition Imaging (HDI) i profesjonalny przetwornik kompresyjny zapewniają JBL niezwykłą wydajność. Dzięki magnetycznej, pozbawionej krawędzi maskownicy, głośniki JBL Studio 6 zostały zaprojektowane tak, aby wtopić się w Twoje ściany. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają zarówno dźwięk, jak i styl.


JBL Studio 6 – zespoły dostępne w dwóch rozmiarach przetworników niskotonowych 6" i 8". Dzięki wysokotonowemu przetwornikowi kompresyjnemu rodem ze świata profesjonalnego audio całe konstrukcje można uznać co najmniej za półprofesjonalne:

 • zintegrowana regulację tonów wysokich i niskich – możliwość dopasowania charakterystyki do warunków lokalowych i indywidualnego gustu (nie każdy preferuje w kinie obfitość basu lub jego niedostatek)
 • łatwa instalacja
 • solidna konstrukcja minimalizująca drgania
 • bez problemu wpasują się w dowolną przestrzeń, gdyż... ich nie widać
 • maskownice bez krawędzi mocowane magnetycznie nadające się do malowania
 • seria obejmuje modele: Studio 6 6IW / Studio 6 8IW / Studio 6 66LCR / Studio 6 88LCR / Studio 6 TheaterJBL Studio 2

[img:3]Głośniki premium JBL Studio 2 / na zdjęciu 3 z 7 modeli
(kliknij)

Membrana głośnika niskotonowego wykonana z PolyPlas, głośnik wysokotonowy CMMD lite i zaawansowana struktura zwrotnicy zapewniają niskie zniekształcenia i dokładną reprodukcję dźwięku, a obrotowy głośnik wysokotonowy o regulowanym poziomie może skompensować każde warunki akustyczne pomieszczenia. Autorski falowód JBL High Definition Imaging (HDI) sprawia, że głośnik wypełnia pomieszczenie dźwiękiem o kinowej jakości z każdego miejsca – nawet z dużych wysokości lub miejsc odsłuchu poza osią. 

Komputerowo zoptymalizowane pozycjonowanie przetworników i integracja sieciowa skutkują idealną wydajnością i realistycznym obrazem sceny dźwiękowej w całym pomieszczeniu, niezależnie od ustawienia. Udowodniona doskonałość akustyczna dzięki rygorystycznym testom i ocenie w świecie rzeczywistym, a także fakt, że głośniki są niemal niewidoczne, płynnie wtapiając się w konstrukcję ściany lub sufitu sprawiają, że jest to rozwiązanie równie przyjemne dla audiofilów, jak i projektantów wnętrz. 


JBL Studio 2 – zarówno ta, jak i pozostałe serie wykorzystują uchwyty XL-2, nadający się do montażu w każdej ścianie lub suficie o grubości do 2” (5 cm). Oryginalność Studio 2 polega na dopasowaniu do serii kolumn podłogowych i podstawkowych o tej samej nazwie, a stąd tylko krok do stworzenia autorskiego kina domowego lub nagłośnienia całego domu. 

 • dające się malować maskownice o niemal zerowym profilu
 • wytrzymała, niezawodna konstrukcja
 • technologia falowodowa High Definition Imaging (HDI) zaczerpnięta z legendarnego monitora referencyjnego JBL M2 Master Reference Monitor zapewnia szeroką dyspersję wysokich tonów
 • obrotowe głośniki wysokotonowe pozwalają kierować dźwięk bezpośrednio do pożądanego miejsca odsłuchu
 • regulacja wysokich i niskich częstotliwości do 3 dB w celu dostosowania do warunków panujących w pomieszczeniu i własnych upodobań
 • seria obejmuj modele: Studio 2 6IC / Studio 2 6ICDT / Studio 2 8IC / Studio 2 6IW / Studio 2 8IW / Studio 2 55IW / Studio 2 88IWJBL Stage

[img:1]JBL Stage (kliknij)

JBL Stage zostały zaprojektowane, aby dostarczyć kultowy dźwięk JBL, który wtapia się w otoczenie. To muzyka, która się wyróżnia, choć wszystkie modele są wizualnie dyskretne, bez ramek maskownic i z łatwą instalacją. Dzięki takim rozwiązaniom głośniki są słyszalne, ale niewidoczne. Elementy takie jak przegrody z akustycznymi wyrównaniami, akustyczne soczewki wysokotonowe i opatentowane tuby High-Definition Imaging (HDI) zostały włączone do konstrukcji, aby zapewnić czystość i dokładność dźwięku.


JBL Stage również posiadają odpowiadającą im serię kolumn podłogowych i podstawkowych. Aluminiowe głośniki wysokotonowe z soczewką akustyczną zapewniają płynną charakterystykę częstotliwościową na osi i poza nią. Tu również wykorzystano tuby High-Definition Imaging (HDI) o zoptymalizowanej geometrii dla szerokiego rozpraszania i niskich zniekształceń. 

 • konstrukcja sztywnej przegrody z akustycznym wyrównaniem dla lepszej integracji przetworników
 • krzywa akustyczna Harmana zapewniająca atrakcyjny dźwięk w dużym obszarze odsłuchowym
 • metalowa maskownica bez ramki montowana na równi z sufitem lub ścianą
 • dostępnych jest osiem modeli w różnych konfiguracjach do montażu w ścianie i suficie: Stage 260W / Stage 280W / Stage 250WL / Stage 260C / Stage 280C / Stage 260CDT / Stage 280CSA / Stage 280CSA

 

JBL Seria B

[img:4]Seria B
(kliknij)

Głośniki JBL serii B wtapiają się w otoczenie, wyposażone w maskownice nadające się do malowania, dzięki którym można je wkomponować w dowolny wystrój wnętrza. Głośniki te charakteryzują się nowoczesnym, praktycznie niewidocznym kształtem, potężnym dźwiękiem JBL Signature i są łatwe w montażu.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, w tym odpornej na wilgoć konstrukcji, głośniki JBL z serii B są idealne do instalacji w łazienkach, a także zapewniają wysoką moc i czułość dla pełnego dźwięku.

 • łatwa instalacja
 • maskownica bez ramki
 • szeroka dyspersja dźwięku niezależnie od kąta instalacji
 • seria obejmuje trzy modele głośników sufitowych oraz dwa modele naściennych: B-6IC / B-6IW / B-8IC / B-8IW / B-6ICDT

Kolumny

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Suport

tel.: +48 32 258 08 98
Godziny otwarcia:

Pon.-Pt. 8:30 - 16:30

adres:
Ul. Pijarska 9 40-750 Katowice

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz