18 sierpnia 2018 13:25
Info Horn Distribution Horn Distribution tel: 22 331 55 55 www.horn.pl

Sześć EISA dla koncernu Horn

Proszę wybaczyć ten drobny żarcik w tytule, prawidłowo powinien on brzmieć: „Cztery EISA dla koncernu Sound United + jedna dla DALI, który sam jest jak jednopodmiotowy koncern + jedna dla Q Acoustics”, ale taki długas by się nie zmieścił więc tytuł jest, jaki jest :)
Podobnie jak w ubiegłym roku, Horn jako dystrybutor zgarnął najwięcej z nagrodzonych produktów.


[img:9] 

DENON AVC-X8500H

[img:2:R]W uzasadnieniu nagrody EISA w kategorii WZMACNIACZ KINA DOMOWEGO EISA 2018-2019 czytamy: Flagowy wzmacniacz AV Denona wypełnia wszystkie zadania, jakie można postawić przed tego typu urządzeniem, w najbardziej zaawansowanym systemie kina domowego. To konstrukcja wagi ciężkiej, z olbrzymim zasilaczem, dzięki któremu każdy z trzynastu kanałów mocy ma 210 W, będąc przygotowanym do podłączenia najbardziej wymagających kolumn w dowolnej konfiguracji, zapewniając wspaniałą dynamikę zarówno w układzie 9.1.4, jak 7.1.6. AVC-X8500H, zdolny obsługiwać Dolby Atmos, DTS:X i Auro-3D, tak jak i pliki audio 24bit /192 kHz, został wyposażony w szereg wejść i funkcje sieciowo-strumieniujące.
Najbardziej zaawansowany system kalibracji i equalizacji – Audyssey MultEQ XT32 – wspomaga uzyskanie wspaniałego, kinowego brzmienia. Wyraźnie przerasta rywali.

 
[img:8]

MARANTZ ND8006 & PM8006

[img:4:R]W uzasadnieniu nagrody EISA w kategorii STEREOFONICZNY SYSTEM EISA 2018-2019 czytamy: Oferując wspaniałe możliwości za umiarkowaną cenę, duet ND8006/PM8006 (odtwarzacz strumieniujący/wzmacniacz zintegrowany) jest zdolny odtwarzać praktycznie każdy muzyczny format z każdego źródła. ND8006 kręci płytami CD i strumieniuje przez AirPlay2, Bluetooth, Spotify Connect, TIDAL, Deezer. Jednocześnie kompatybilność z systemem HEOS pozwala współdziałać, z odpowiednimi urządzeniami, w ustawieniach multiroom. Poprzez wiele wejść cyfrowych, dzięki przetwornikowi ESS, przyjmuje sygnał 32bit/192 kHz, a użytkownik może dokonać wyboru wśród kilku filtrów cyfrowych Marantza. Do wzmacniacza PM8006, wyposażonego w doskonały phono-stage, podłączymy gramofon. Zasilacz bazuje na podwójnie ekranowanym transformatorze toroidalnym, wzmacniacze operacyjne – na układach HDAM, a na wyjściach dostaniemy 70 W na kanał. Klasycznie i nowocześnie.


[img:10] 

DENON CEOL N10

[img:3:R]W uzasadnieniu nagrody EISA w kategorii KOMPAKTOWY SYSTEM MUZYCZNY EISA 2018-2019 czytamy: Najnowsza wersja kompaktowego systemu CEOL jest pierwszą ze strumieniowaniem HEOS, dzięki któremu to małe, zgrabne urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne. W obudowie o podstawie mniejszej od formatu A4, CEOL N10 mieści odtwarzacz CD, tuner radiowy i paletę opcji strumieniowania. Poprzez wygodną aplikację HEOS można słuchać muzyki z popularnych serwisów internetowych lub ściągać muzykę wysokiej rozdzielczości z sieci albo podręcznego nośnika USB. Można też przesyłać muzykę bezprzewodowo – komunikacją Bluetooth lub AirPlay2. Wzmacniacz (w klasie D) zadziwia silnym brzmieniem – absolutnie niespodziewanym z tak niewielkiego systemu.


[img:12] 

POLK MAGNIFI MAX

[img:5:R]W uzasadnieniu nagrody EISA w kategorii SOUNDBAR BEST BUY EISA 2018–2019 czytamy: MagniFi MAX to soundbar komponujący się w każdym pomieszczeniu, a przy tym nafaszerowany funkcjami. Dekodowanie Dolby i DTS jest połączone z firmowym systemem DSP „Stereo Dimensional Array”, zapewniającym efektowne przetwarzanie ścieżek filmowych i muzyki, podczas gdy technika strojenia głosu eksponuje dialogi, gwarantując ich czytelność w każdej sytuacji. Dodatkowy subwoofer przyjmuje sygnał bezprzewodowo. Połączenia HDMI ułatwiają instalację, a strumieniowanie z aplikacji odbywa się przez Wi-Fi lub Bluetooth. Jeżeli to wciąż mało... można też podpiąć głośniki Google Assistant, aby sterować odtwarzaniem muzyki za pomocą komend głosowych. Wygodny i wszechstronny.

 
[img:7] 

Q ACOUSTICS 3050i

[img:6:R]W uzasadnieniu nagrody EISA w kategorii ZESPÓŁ GŁOŚNIKOWY BEST BUY EISA 2018-2019 czytamy: Marka Q Acoustics już od dekady jest poważnym graczem na rynku głośników niskobudżetowych, ale model 3050i staje się zdecydowanie najlepszym produktem Q Acoustics w tym segmencie. To coś więcej niż kolejne pudło z głośnikami. Układ dwudrożny wykorzystuje nowe przetworniki, izolując jednocześnie wysokotonowy od wibracji obudowy, która z kolei jest wyposażona w wewnętrzny układ „pułapki basowej”, wyrównującej charakterystykę w zakresie niskich częstotliwości, a na zewnątrz promieniuje klasyczny bas-refleks. Brzmienie prezentuje zarówno siłę i autorytet, jak też kontrolę i delikatność. Wybór wśród czterech wersji wykończeniowych podnosi walory estetyczne, dzięki czemu wygląd 3050i jest równie elegancki i atrakcyjny.


[img:11]Nagrodę dostały większe

DALI CALLISTO 6C & SOUND HUB

[img:1:R]W uzasadnieniu nagrody EISA w kategorii SYSTEM BEZPRZEWODOWY EISA 2018-2019 czytamy: Jednym z podstawowych problemów dotykających poważne systemy hi-fi jest nieuchronny gąszcz kabli. DALI przezwyciężyło tę trudność projektując aktywne zespoły głośnikowe Callisto, pracujące w systemie z firmowym urządzeniem Sound Hub. Stabilna transmisja w rozdzielczości 24bit/96 kHz zapewnia wspaniały dźwięk stereofoniczny. System Callisto/Sound Hub działa bezproblemowo, ściągając sygnał przewodowo z takich źródeł, jak odtwarzacz CD, lub strumieniując przez Bluetooth aptX HD. Dodając kartę NMP-1, możemy rozszerzyć kompatybilność na całą platformę BluOS multiroom. Dzięki zaskakująco łatwemu uruchomieniu, szybko będziesz cieszył się muzyką i doskonałym brzmieniem, które zapewnią kolumny bazujące na najlepszych przetwornikach DALI.

 

 

CZYTAJ> W ubiegłym roku Horn też rozbił bank z nagrodami

 
więcej: pl.horn.eu/pl

Gdzie kupić?

DENON DENON www.denon.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DENON rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Q ACOUSTICS Q ACOUSTICS

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Q ACOUSTICS rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

MARANTZ MARANTZ www.marantz.eu

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > MARANTZ rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

POLK AUDIO POLK AUDIO www.polkaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > POLK AUDIO rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DALI rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz