7 listopada 2018 02:06
Info Horn Distribution Horn Distribution tel: 22 331 55 55 www.horn.pl

Horn Distribution na Audio Video Show 2018

[img:12:R]Tegoroczną prezentacja firmy Horn Distribution zapowiada się co najmniej okazale. Łącznie z hallem zajmie 9 lokalizacji - począwszy od Loży Książęcej, przez 6 pokoi, kawał korytarza i stoisko na imprezie towarzyszącej pod nazwą Dom Inteligentny. Razem to będzie jakaś 1/3 stadionu (żartowałem). W największym z pomieszczeń, czyli Loży Książęcej, zostaną pokazane marki należące do koncernu Sound United.


[img:11]

Loża Książęca: Denon / Marantz / Polk Audio / Definitive Technology / Classé

[lupa:2:R]Info od dystrybutora: Sala: Denona, Marantza, Polk Audio, Definitive Technology oraz Classe. Zwiedzający znajdą tutaj galerię sław złożoną z nowych produktów, takich jak jubileuszowy Marantz KI Ruby, nagrodzonych w tegorocznej edycji EISA - Denon AVCX8500H i Denon CEOL N10, oraz najnowsze, jeszcze nie pokazywane nigdzie urządzenia serii Delta, kanadyjskiej marki Classe.

Marantz KI Ruby (kliknij żeby powiększyć)   

 

[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Marantz KI Ruby
[img:1:L]CZYTAJ> Unikalna oferta VIP dla chętnych na zakup Ruby
[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Definitive Technology po przejęciu marki
[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Polk Audio Signature E - specjalna wersja na Europę
[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Denon AVCX6500H
[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Denon 800NE

[img:1:L]CZYTAJ> Recenzja Denon CEOL N10

 

 

[img:9:R]Znajdą się tu najnowsze produkty europejskich edycji Polk Audio serii E i Definitive Technology serii Demand
i BP. Świętującą dynamiczny wzrost sprzedaży kategorię urządzeń kina domowego w postaci zaawansowanych zestawów soundbarów z bezprzewodowymi subwooferami reprezentować będą urządzenia Denon, HEOS Homecinema i Polk Audio serii MagniFi na samoobsługowych prezenterach.

Uzupełnieniem ekspozycji będą wygodne stanowiska odsłuchowe na kanapach i prezentacja słuchawki Denon z serii Wood Series – AH-D9200, 7200, 5200 i 1200.

 Denon AH-D9200

 

[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o HEOS Homecinema HS2
[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Polk Audio serii MagniFi
[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o AH-D9200

 

 

[img:10:R]Niekwestionowaną gwiazdą będzie gość specjalny, ambasador Marantz obchodzący w tym roku 40-lecie swojej współpracy z marką. Jego prezentacje muzyczne cieszą się co roku dużym zainteresowaniem. Także w tym roku gość nie zawiedzie fanów prowadząc serię publicznych pokazów sprzętowych w Loży Książęcej, jak i specjalnych, zamkniętych pokazów dostępnych wyłącznie na zaproszenia w Salonie Marantz przy ul. Poznańskiej 24. Agenda szczegółowa będzie dostępna na miejscu.

 Ken Ishiwata

 

[img:1:L]CZYTAJ> Relacja wideo z jednego z takich pokazów zamkniętych (35 min.)

 

[img:3:R] 

Sala 130: Wilson

Sala 130 ta to królestwo marki własnej Horn Distribution – Wilson.
W tym roku zwiedzający znajdą tu strefę dynamicznego kina domowego w konfiguracji pełnego systemu Dolby Atmos zbudowanego na bazie głośników Wilson serii Raptor. Jak przystało na głośniki o tak agresywnej nazwie, pokazany zostanie również nieco inny aspekt użycia głośników w formie prawdziwego studia gamingowego. Mocne wrażenia i muzyka z pazurem… gwarantowane.

 Wilson Raptor

 

[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Wilson Exclusive Line

 


[img:2]Q Acoustics 3050i

Sala 131: Q Acoustics / QED

Jedne z najciekawszych konstrukcji głośnikowych brytyjskiej marki Q Acoustics, nagrodzone w tym roku nagrodą EISA, głośniki podłogowe QA 3050i będą głównymi aktorami w prezentacjach stereo.

Ekspozycja produktowa obejmie wszystkie z najnowszych produktów tej serii, a wszelkie połączenia kablowe zostaną złożone z produktów QED, marki należącej do tej samej grupy właścicielskiej - Armour Home. Wśród zaproszonych gości pojawi się też Brand Director Q Acoustics, p. Alex Munro, niekwestionowanie najlepszy specjalista od produktów tej marki, który w prezentacjach podzieli się z zainteresowanymi tajnikami konstrukcyjnymi i będzie odpowiadał na pytania.

 

 

[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o Q Acoustics 6-tej generacji

 


[lupa:1]Rodzina Sonus faber - Sonetto
(kliknij żeby powiększyć)

Sala 132: Sonus faber / Audio Research

[img:5:R]Zapraszamy do poznania najnowszych, wprowadzanych właśnie do sprzedaży produktów Sonus faber – serii głośników Sonetto oraz subwooferów Gravis. Największe kolumny podłogowe serii – Sonetto VII - zasilane będą potężnym zestawem stereo bratniej dla Sonus'a marki - koncernu World of Macintosh - Audio Research. Seria Foundation złożona z lampowych urządzeń LS28, VT80 SE, DAC9 i CD6 dowodzona będzie przez ambasadora marki Audio Research, p. Davida Gordona. Gościliśmy go już w zeszłym roku, mamy więc duży apetyt na kolejne muzyczne prezentacje tego uznanego tandemu sprzętowego.


Sala 133: Canton

Canton to uznana i znana niemiecka marka głośników, przede wszystkim z tradycyjnych rozwiązań, jednak od szeregu lat również mocno rozwijająca swoje portfolio produktów bezprzewodowych. W tym roku główna prezentacja zostanie zbudowana wokół mocnych rozwiązań – głośników aktywnych Smart Vento 9 i Smart Vento 3. Odwiedzający zobaczą również szereg najnowszych urządzeń serii GLE, w tym także GLE BT oraz innych produktów poszukiwanych przez klientów.

  Canton Smart Vento 9

 

[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o aktywnych kolumnach Canton

 

 

Sale 135 + 136: DALI

„The Magic Sound of DALI”, czyli magiczny dźwięk DALI, to hasło przewodnie prezentacji w obu salach, zaadoptowanych specjalnie do ukazania najnowszych koncepcji akustycznych marki. Zaskoczymy Was dźwiękiem, którego się nie spodziewaliście, z głośników, które dopiero poznacie…
[img:6:R]Najnowsza seria Oberon stopniowo przejmuje pałeczkę po starszej serii Zensor, jak dotychczas najbardziej popularnej serii głośnikowej w Polsce. Największe z serii głośniki podłogowe, Oberon 7 zabłysną w jednym z dwóch grających setupów w sali 136 w prezentacjach muzycznych duńskich gości (m.in Lars Jorgensen, przedstawiciel firmy). Drugi grający zestaw to uznany już i nagrodzony nagrodą EISA system bezprzewodowego audio – DALI Callisto.
Warto odwiedzić obie sale, aby przekonać się, że doskonały dźwięk nie jest domeną zarezerwowaną wyłącznie dla najdroższych rozwiązań dla wybranych.

 DALI Oberon

 

[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o DALI Oberon
[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o DALI Callisto

 

 

Hall E5 (na przeciwko 130-133): B&O Play by Bang&Olufsen

[img:7:R]Strefa otwarta, przeznaczona do ekspozycji mobilnych i bezprzewodowych głośników i słuchawek B&O Play by Bang&Olufsen. Zapraszamy do poznania i posłuchania wszystkich najnowszych urządzeń na stanowiskach prezentacyjnych w strefie relaksu z wygodnymi fotelami. Najnowsze słuchawki Beoplay H9i, H8i z systemem aktywnej redukcji szumu w idealnych warunkach do ich testowania. Najpiękniejsze głośniki przenośne stworzone przez znanych duńskich designerów, jak Beoplay A1, P2, M5 i wiele innych.

 To będzie okazja do selfika - słuchawki o spektakularnym wyglądzie

 

[img:1:L]CZYTAJ> Więcej o produktach Beoplay

 


[img:8]A czy ktoś powiedział, że inteligentny termostat nie może być równocześnie i ładny?

Dom Inteligentny 2018

Stoisko 16 (poziom 0): Netatmo

Horn Distribution jest dystrybutorem nie tylko audio-video, ale także nowoczesnych urządzeń Smart Home / Domu Inteligentnego. Zainteresowani tą gamą produktów mogą nas odwiedzić na stoisku nowatorskiej marki Netatmo oferującej urządzenia smart dla domu w czterech kategoriach: Weather (stacje pogodowe), Security (ochrona i monitoring domu), Energy (zdalne zarządzanie ogrzewaniem), Air Care (monitoring jakości powietrza).
Bądź na bieżąco z technologiami poprawiającymi jakość życia.


Jak już wspominaliśmy na początku, wystawa Dom Inteligentny w tym roku nie będzie (jak to miało miejsce w roku ubiegłym) imprezą formalnie towarzyszącą Audio Video Show. Po prostu obie imprezy odbędą się w tym samym czasie w na terenie PGE Narodowy, z tym że Dom Inteligentny od strony Wisły.
O tyle może być ciekawie, że hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie INTEGRACJA automatyki budynkowej z urządzeniami RTV i AGD.
Obowiązywał będzie wspólny bilet. 

więcej: pl.horn.eu

Gdzie kupić?

DENON DENON www.denon.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DENON rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

MARANTZ MARANTZ www.marantz.eu

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > MARANTZ rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DALI rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

BANG & OLUFSEN BANG & OLUFSEN www.bang-olufsen.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > BANG & OLUFSEN rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

CANTON CANTON www.canton.de

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > CANTON rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

SONUS FABER SONUS FABER www.sonusfaber.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > SONUS FABER rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Audio Research Audio Research www.audioresearch.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiofast

tel.: +48 42 61 33 750
tel.: +48 693 901 183
adres:
Romanowska 55e 91-174 Łódź
Audiofast

Sklepy muzyczne > Audio Research rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Q ACOUSTICS Q ACOUSTICS

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Q ACOUSTICS rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

QED

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QED rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Wilson Wilson

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Wilson rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

HEOS

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > HEOS rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

CLASSE

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > CLASSE rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

POLK AUDIO POLK AUDIO www.polkaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > POLK AUDIO rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

DEFINITIVE TECHNOLOGY DEFINITIVE TECHNOLOGY www.definitivetech.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DEFINITIVE TECHNOLOGY rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz